U11 Euro Stars - U11 Барса БГ 1:1

Евро Старс и Барса БГ не излъчиха победител в мач от 7-мия кръг на първенството по Футбол 7 за деца родени след 2003 г.

Срещата завърши 1:1 и така записахме първи "хикс" за сезона. Двубоят започна отлично за нас и преди да е изминала и мунута вече водехме с 1:0. Заучено изпълнение на пряк свободен удар бе последвано от силен шут на Деян Козовски, който затрудни максимално вратаря на противника и Боби Козарев с глава довкара отбитата топка. Страхотно начало !!!  Гола донесе объркване в редиците на Барса БГ и в последвалите след гола минути изпуснахме да си решим мача. Последователно, Здравко Костов и Боян Шабов не успяха да вкарат от чисти позиции, което щеше да ни отвори пътя към петата поредна победа.

Постепенно децата от Барса БГ се оттърсиха от първоначалния шок и на свой ред започнаха да създават положения пред нашата врата. В тези минути изцяло загубихме инициативата, като противника вледееше повече топката и плетеше добри комбинации в атака. Логичното се случи в средата на първата третина, когато допуснахме изравнителен гол - 1:1. Този резултат остана непроменен до края, като и двата отбора имаха своите шансове и могат да съжаляват за пропуснатата победа. В крайна сметка, равният резултат най-справедливо отразява показаното на терена, а спечелената точка затвърди нашата позиция в челото на класирането.