Euro Stars FC - Левски Раковски 0:1
Силна игра и нещастна загуба от Левски-Раковски с 0:1

U13-формацията на Euro Stars изигра най-силния си мач до момента, надигравяйки категорично връстниците си от Левски-Раковски. За съжаление, крайният резултат все пак е в полза на именития ни съперник – 0:1.

Можем да съжаляваме за пропуснатата победа, тъй като още през първото полувреме можехме да водим с два гола, но и двата пъти Дейвид Захариев не сполучи, и то сам, останал очи в очи с вратаря на сините, които от своя страна не застрашиха нито веднъж сериозно нашата врата. Второто полувреме чистите положения отново бяха в наша полза, но колективна грешка в отбраната ни позволи на Левски да отбележат единствения гол в двубоя.

Христо Христов (8) – Нямаше много работа, но когато се налагаше, бе убедителен. Бе намалил брака при изнасяне на топката до минимум. Можеше да бъде по-решителен и евентуално да предотврати гола с излизане напред.
Теран Тодоров (7) – Бе близо до ситуацията, при която получихме гола. Като изключим това - точен и дисциплиниран.
Николай Благоев (7) – Раздаде се, без много емоции. Хладнокръвен и борбен, но при попадението на Левски не бе построил отбраната ни по най-добрия начин.
Виктор Боев (8) – Попълваше всички дупки в задни позиции. Енергичен и внимателен, една от звездите на мача.
Георги Козовски (8) – На познатото високо ниво, въпреки непривичния пост в отбрана. Допълваше често центаралните защитници, а дясното крило на Левски бе напълно обезличено и категорично загуби персоналния двубой.
Атанас Колев (6) – Започна с хъс и желание, но много бързо прегоря в мача. Ненужно насочваше енергията си към реферите, а преди да бъде заменен през втората част почти не игра с топката.
Даниел Димитров (6) – Много се разчиташе на него заради мощната физика, ала подхождаше към единоборствата с много страх. Слаба ориентация и бавни реакции в няколко важни момента.
Ивана Найденова (8) – С най-много правилни отигравания. Точно тя захранваше Дейвид с чудесни пасове зад защитата на противника. Хвърли много усилия и в моментите, когато топката не бе наше притежание и пресираше докрай.
Георги Василев (5) – Не търсеше топката, и често се самоизолираше. В няколкото мига, в които трябваше да се намеси, бе плах и неориентиран. Заедно с Колев и Димитров не може да се гордее с представянето си.
Росен Божилов (6) – Имаше желание, бе енергичен и с прилична ефективност през първата част. Отпадна физически и второто полувреме заедно с цялата халфова линия не остави кой знае каква следа.
Дейвид Захариев (7) – На ръба на засадата. Тормозеше синята защита по целия фронт на атаката. Бърз и атлетичен. Три или четири пъти изскочи сам, очи в очи с вратаря на Левски. Не бе неговият ден просто. Пропусна всички открили се шансове.
Михаил Шабани (5) – Не сме сигурни дали докрая разбра поставената му задача, тъй като влезе да партнира на Захариев на върха на атаката. Енергичен, но неефективен в малкото време, в което игра.
Георги Станишев (5) – Зае позицията на Козовски, докато последният се изнесе в предни позиции. В малкото време на терена не сгреши фатално, но и не сътвори нещо запомнящо се.
Димитър Марински, Мариана Йорданова, Александър Велинов не влязоха в игра.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 781
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 861
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 461
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 801
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 720
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 700
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 810
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 689