Euro Stars (U11) - Септември (U11) 0:6

В наглед равностоен мач загубихме тежко с 0:6 от Септември София. Изтичаха последните секунди на първата част, когато неразбория в отбраната ни остави трима непокрити играчи на Септември пред Ваклинов и се оттеглихме с гол пасив на почивката.

Започнахме амбициозно втората част и за известно време дори установихме териториален превес. В самия край обаче отново бяхме невнимателни отзад и съперникът набързо ни отбеляза нови два гола.

През третата част нямахме сили и настроение и логично Септември удвои резултата, и то още в началото. Последните 10-ина минути играта отново бе равностойна и не се стигна до нови попадения.

На фона на общото слабо представяне, можем да откроим единствено Мартин Савов, който въпреки, че бе най-малкия състезател на терена, се бореше докрай и със самочувствие.

Предстоят още по-тежки двубои с Левски и ЦСКА. Да пожелаем успех на възпитаниците на Красимир Бурла!

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 809
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 885
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 479
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 818
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 736
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 718
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 827
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 706