ESFA U12 - Витоша Бистрица U12 1:1

Липса на свежест и късмет ни лиши от трите точки в двубой, който започнахме вдъхновено. Цялото първо полувреме премина под наша диктовка и териториален превес, но трудно достигахме до удари в противниковата врата. "Зелено-белите" рядко преминаваха центъра, но се отбраняваха ефикасно и на два-три пъти контраатакуваха опасно.

За щастие, логичното се случи и Мартин Савов (най-активен през тези минути) се отскубна майсторски от защитата на Витоша, за да разтресе мощно страничния стълб, преди топката да влети в мрежата: ГОЛ-красавец! - 1:0.

Втората част изглеждахме съвсем лениво. Може би умората от дългия път до Холандия и обратно си каза думата. Направените от Красимир Бурла смени не донесоха желания импулс и някак монотонно оставихме съперника да създава положение след положение, които "гостите" пропускаха суетно, или Иван Ваклинов на със сетни усилия неутрализираше.

На свой ред футболната логика проработи и секунди преди края се пропукахме фатално след колективна грешка в отбраната ни и нисък силен удар отблизо - 1:1 в мач, който спокойно можехме да спечелим при по-добра мобилизация и раздаване на терена.

Снимки: Михаил Мутафов

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 785
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 864
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 462
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 804
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 721
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 702
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 811