ESFA (U12) - ФК Футбол Старс (U12) 3:0

В контролна среща. играна на "Спортна зона", малките "Евростарс" се наложиха над възпитаниците на Стоян Алексиев с класическото 3:0, като по този начин стартираха с победа новата 2015 година.

С прекроена защита - Деян Козовски бе заел поста на последен в защитата, и срещу видимо израстнал в тактическо и техническо отношение противник, изиграхме един стегнат двубой с доминация, но и с доста грешки от наша стана - двубой, от който старши-треньорът Красимир Бурла може да направи някои изводи за функционалното състояние на отбора след зимната пауза.

В една от многобройните ни атаки през първото полувреме Боян Шабов изведе Мартин Савов и бързоногото ни крило отбеляза общо петия си гол в последните две срещи срещу този съперник - 1:0.

През втората част дойдоха минутите на дълго отсъствалия ни централен нападател, Здравко Костов, който на два пъти матира защитата на гостите за крайното 3:0. Впечатляващо завръщане на нашата титулярна "деветка". Браво, Здравко! Продължавай упорити тренировки и бъди здрав като името си! Знаеш, че ESFA разчита на теб!

Заслужава да се отбележи и третата поредна "суха мрежа" на U12, като този път нямахме резервен състезател на поста пред голлинията и вратата ни бе охранявана през цялата среща от Иван Ваклинов.

Благодарим на момчетета от "Футбол Старс" и на техния наставник, Стоян Алексиев за коректната и спортсменска игра. В тази среща си пролича, че целият отбор работи сериозно и добрите им резултати предстоят!

Добро начало на един, очертаващ се наситен с емоции сезон, в които ни предстои участие в ESFA Cup (още тази седмица), участие в Шампионата на БФС (от началото на Март) и участие в международния Easter Open в Холандия (в началото на Април).