ESFA (U12) - Миньор Перник (U12) 1:3

В наглед равностоен сблъсък малките "евростарс" отстъпиха на Миньор Перник с 1:3 като всички голове паднаха след почивката.

И двата отбора изглеждаха солидно в защита, като при нашите капитанът Деян Козовски бе върнат в центъра на отбраната поради отсъствието на Боби Козарев. Отборите се оттеглиха на почивката при нулево равенство с по няколко пропуснати положения.

През втората част жълточерните вдигнаха оборотите, но дебютиращия на вратата Теодор Димитров (заменил принудително Иван Ваклинов) се справяше чудесно. Сами "вкарахме вълка в кошарата", допускайки нелепа грешка в близост до вратата и "миньорци" поведоха - 0:1. Още с подновяването на играта от центъра обаче се изнесохме по-осезаемо напред и не бяха минали и 5 минути, когато Христо Янев от около 20 метра "препарира" противниковия вратар със страховит шут, намерил горния десен ъгъл на вратата. Безспорно най-красивия гол на Ицо досега и 1:1. Играта стана двуостра, отборите се разкъсаха на защита и нападение, и бързо се заредиха положения пред двете врати. Миньорци все пак изглеждаха по-опасни и неслучайно се възползваха от нова грешка в нашата защита - 1:2, за да последва и трето попадение, което сложи точка на спора. Нашите атаки бяха по-скоро хаотични, отколкото с мисъл и ще запомним няколко грешни последни паса току пред гола, както и слаб удар на Марти Савов в гредата.

С победата си "миньорци" се изкачиха на четвърта позиция, веднага след челната тройка, докато нашите остават десети в класирането с три точки актив.

Утре предстои тежък сблъсък с ЦСКА, в който се надяваме нашите малчугани да се представят достойно и да ни зарадват с добра игра.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 786
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 865
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 463
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 805
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 722
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 704
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 812
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 693