ESFA (U12) - Левски-Раковски (U12) 0:1

Поредна загуба за малките Евростарс в Шампионата на БФС, този път с минималното 0:1 в един наглед равностоен мач срещу "Левски-Раковски".

Можехме дори да се доберем до равенство, но не ако бяхме изравнили, а ако не бяхме допуснали гол, тъй като защитата ни бе по-доброто звено от отбора. Отсъствието на Мартин Савов и Деян Козовски бе осезаемо и не само нямахме необходимата острота в атака, но и не сътворихме почти нищо смислено в офанзивен план. Редките опити на външните ни халфове да притесняват противника бяха неутрализирани още в самия им зародиш, а Кико Иванов и Христо Янев помагаха повече на защитата. На практика нямахме голово положения, но това се отнасяше и за противника ни през първата част.

Второто полувреме "сините" вдигнаха оборотите и макар и с малко, изглеждаха по-свежия и търсещ победата тим. Настойчивостта им даде резултат в 45-ата минута, когато пропуснахме един бърз набег отляво, последван от остро ниско центриране към далечната греда, откъдето противниковия нападател бе безпощаден - 0:1.

За съжаление, голът пасив не подейства по никакъв начин на нашата игра, и въпреки направените смени, нашите довършиха срещата както я бяха и започнали - с борба и старание, но без ясна мисъл за превземане на противниковата врата.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 785
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 864
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 463
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 804
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 721
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 702
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 811
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 691