ESFA (U12) - Годеч (U12) 4:0

Малките Евростарс завършиха победоносно полусезона на Шампионата на БФС, постигайки чиста победа с 4:0 над "Ком" Годеч. Дълго време срещата изглеждаше равностойна, а в първите минути дори "сините" имаха териториален превес. Чистите голови положения обаче на практика липсваха, докато не се активизирахме в предни позиции. Мартин Савов изведе в чудесна фронтална позиция Христо Янев, и въпреки намесата на вратаря на Годеч, топката навести мрежата на съперника за първи път, малко след средата на първото полувреме. Марти Савов удвои, след хубав пас на Кико Иванов и леко докосване от страна на Янев - 2:0.

Отново Савов (вече през втората част) увенча един от най-добрите си игри през сезона с нов гол, наказвайки грешка в защитата на Годеч - 3:0.

При този резултат, Красимир Бурла извърши поредица от смени, които не целяха промяна на игровата схема. Диктувайки обаче изцяло събитията на терена и усещайки превъзходство, нашите се увлякоха в предни позиции. За щастие съперникът не се възползва от празнината в нашата половина в тези минути.

Деян Козовски сложи окончателна точка на спора с перфектно изпълнение на пряк свободен удар от границата на наказателното поле.

При този резултат пропуснахме още 3-4 чисти положения, но самият факт, че ги създадохме, е също достоен за поздравления.

Усмивките по лицата и бурната радост след победата са напълно заслужени. Завършихме достойно един неимоверно тежък полусезон, в който освен с трудните по жребий противници, трябваше да се борим и с травми и липса на шанс.

Успех, момчета! На пролет излизате за нови победи!