Славия (U12) - ESFA (U12) 5:0

Зрителите, гледали и срещата с ЦСКА (U12) само преди три дни, завършила при същия резултат 0:5, със сигурност са останали с чувство на "дежа ву" не само заради резултата, но и заради играта на нашите в тежката сгъстена програма тази седмица.

Дори и на полувремето резултатът бе същия - 0:3, а през втората част допуснахме още два гола, като разликите бяха, че този път не си отбелязахме автогол, а ни отбелязаха от дузпа, при която Иван Ваклинов на вратата бе много близо до майсторско спасяване.

Чест прави на нашите деца, че въпреки превъзходството на противника, не се отказаха и се бориха докрай. Може да е малка утеха, но е показателно, че в трите срещи срещу двата гранда през миналия сезон, записахме много по-тежки загуби 0:15, 0:11, 0:9. Не можем да не отбележим и напредъка в играта на вратарите ни, които едва от месец водят специализирани тренировки под ръководството на Слав Караславов. Благодарим ти, Слав!

Гледайки напред в програмата на предстоящите срещи, вярваме, че трудната част от Шампиоаната е зад гърба ни и с повече хъс и вяра можем да победим във всеки от оставащите четири ноемврийски двубоя - срещу Левски-Раковски, Септември, София 2010 и Витоша Бистрица.