Септември (U12) - ESFA (U12) 3:1

Допуснахме загуба в среща, която както и да бе завършила, намяше да е несправедливо.

Да, не сполучихме и днес, но отборът игра добре и ако победата не ни прилягаше напълно, то със сигурност можехме да не загубим от старата школа на "Септември".

Наставникът Красимир Бурла отново трябваше да прекроява старовия състав след завръщането на Деян Козовски и Мартин Савов, но пък с отсъствието на Кирил Иванов. Гостите пък имаха щастието отново да разчитат на своя най-добър състезател Даниел Начев, който в последствие изигра своята решаваща роля в срещата.

Набързо допуснахме два гола пасив, като междувременно пропуснахме едно чисто положение, за да се оттеглим на почивката при резултат 1:2, след като Мартин Савов наказа разсеяна игра на вратаря на "Септември" буквално в последните секунди на полувремето.

Втората част започнахме с едничката мисъл да вкараме гол и бяхме съвсем близо то това. Получихме право за изпълнение на дузпа. Противникът направи изненадваща смяна на вратарите, като Даниел Начев застана под рамката. Деян Козовски притеснено би в тялото му, за да остави резултата непроменен. Малко след това, Мартин Савов изскочи "очи в очи" с преобразения във вратар Начев, но дори и при отбитата след първия му удар топка, не сполучи. Пропуските обезвериха нашите и малко преди края допуснахме трети гол, който на практика реши мача - 3:1.

Горе главата, момчета! Още тази събота поемаме по победната права!

ВАЖНО!!! Срещата от следващия 11-и кръг (15.11.2014) е с променен начален час - 14:45 вместо предварително обявения 8:30.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 785
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 864
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 463
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 804
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 721
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 702
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 811
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 691