Рутинна победа над Витоша Бистрица със 7:1

ЕСФА U14 продължават победната си серия след завръщането си от Холандия. Този път "на мушката" бяха зеленобелите от "Витоша" Бистрица. Успокоени от липсата на редица титуляри в състава на домакините, наложихме бързо волята си и още на почивката всичко бе ясно, благодарение на солидната преднина от пет безответни гола. Влади Иванов бе най-ефективен с хет-трик, след две асистенции на Виктор Александров и една на Дейвид Захариев, който пък се отчете с две попадения след пасове отново на Виктор и на Ивана.

През втората част Виктор Александров увенча добрата си игра с гол, а Нико Дарадидов асистира на Дейвид, който също добави хет-трик в актива си. Нико си изпроси ненужен жълт картон, а Христо Христов остана верен на себе си, допускайки гол от удар почти от центъра, дарявайки почетно попадение на "бистришките тигри" - 1:7.

След двубоя, наставникът на ЕСФА, Красимир Бурла сподели, че от срещи като тази не могат да се правят позитивни изводи, тъй като съперникът е бил далеч от титулярния си състав, а липсата на мотивация у нашите осуетява каквато и да било реалната преценка за състоянието на отбора. "Победите са важен и приятен момент за атмосферата в тима, но когато са постигнати с труд и мисъл. Когато побеждаваш лесно и убедително, без липса на напрежение и без концентрация (каквато в голяма част от мача липсваше днес), това може да даде измамно самочувствие и тежко приземяване в наистина трудни двубои, които тепърва предстоят.", допълни Бурла.

Да пожелаем успех на възпитаниците на ЕСФА, да продължат докрай победния си ход в първенството!

Още снимки от мача във Facebook. Харесайте страницата на ESFA!

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 781
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 861
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 461
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 801
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 720
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 700
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 810
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 689