Равенство и класическа загуба тази неделя

Секунди преди последния съдийски сигнал, БМ Спорт сложиха край на серията от осем поредни победи на ЕСФА в Шампионатите на БФС след центриране и страхотен удар с глава, намерил първо десния стълб, а в последствие и мрежата зад Христо Христов. Така U14 взеха минимума  (1 точка), който им осигуряваше предсрочно титлата в групата, но не оставиха добри впечатления с представянето си.

Началото на срещата не предвещаваше такъв край, тъй като започнахме смело и комбинативно, а Георги Козовски ни изведе напред с първия си гол през кампанията. Оттук нататък на практика спряхме да играем, чакахме едва ли не съперникът "сам да се бие" и не показахме нищо от това, на което, знаем че е способен отборът. Може дори да бъдем щастливи, тъй като момчетата в жълточерно създадоха куп чисти положения, които за наш късмет бяха пропиляни, за да изравнят заслужено в края - 1:1.

Малко по-късно на "Царско село", малките U12 излязоха в търсене на четвърта поредна победа, но не само не я постигнаха, но бяха категорично надиграни от "Скил Фактор" с 0:3. Ключовият момент бе в средата на първата част, когато Християн Иванов отби с ръка топка, която по всяка вероятност щеше да влезе във вратата ни. Иван Ваклинов самоотвержено спаси дузпата, но при добавката реагирахме мудно и прахосахме успешната намеса на стража ни - 0:1. През втората част имахме едно единствено положение, което Деян Козовски не успя да реализира, докато почти всяка атака на бързите нападатели на "Скил Фактор" вещаеше опасност. Закономерно инкасирахме още два гола и поставихме под сериозно въпрос класирането ни в призовата тройка, до която бяхме много близо преди тази среща.

Точките и класиранията обаче далеч не са най-важното нещо и затова пожелаваме на възпитаниците на ЕСФА да се забавляват в оставащите още 5 мача до края на сезона (два за U14 и три за U12). Успехите тепърва предстоят!

Още снимки от БМ Спорт (U14) - ЕСФА (U14) 1:1 във Facebook

Още снимки от ЕСФА (U12) -  Скил Фактор (U12) 0:3 във Facebook

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 781
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 861
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 461
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 801
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 720
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 700