ПРОГРАМА - Easter Open 2015
ПРОГРАМА - Easter Open 2015

Вече са известни съперниците и програмата на срещите за двете формации на ЕСФА, които ще представят България на Великденския турнир EASTER OPEN 2015 в Холандия.

Жребият изпрати U14 в група G, заедно с по един отбор от Холандия, Дания и Англия. Трите срещи ще се играят на терените на Sportpark Oeffelt.

U12 са в група Е с два отбора от Холандия и един от Англия, като и трите срещи ще се проведат в Sportpark Mill, на 16 км западно от Oeffelt.

И идвата комплекса са на около 30 км от базата ни в Niftrik, хотел Hoogeerd.

 

Ето и пълната програма на двете формации за Събота, 4 Април:

час
стадион
ESFA U14 срещу...
9:00 Oeffelt, терен 2А Richard Rose Central Academy (Англия)
10:30 Oeffelt, терен 1А Sv Horselersdijk (Холандия)
12:00 Oeffelt, терен 2А Akademisk Boldklub (Дания)

 

час
стадион
ESFA U12 срещу...
9:45 Mill, терен 2А RBC (Холандия)
11:15 Mill, терен 1А Juliana Mill (Холандия)
12:45 Mill, терен 2А Crompton House School (1) (Англия)

В Неделя и двата отбора ще играят по още 3 или 4 срещи, в зависимост от класирането си в групите, както следва:

U14 играят срещи в нова група от 4 отбора в Sportpark Gennep, 5 km източно от Sportpark Oeffelt.

- Ако сме заели 4-то място в Събота, играем в нова група (за 25-32 място), като срещите са от 9:45, 11:15 и 12:45 часа и приключваме участието си.
- Ако сме заели 3-то място в Събота, играем в нова група (за 17-24 място), като срещите са от 9:45, 11:15 и 12:45 часа и приключваме участието си.
- Ако сме заели 2-ро място в Събота, играем в нова група (за 9-16 място), като срещите са от 14:15, 15:45 и 17:15 часа и приключваме участието си.
- Ако сме заели 1-во място в Събота, играем в ПОЛУФИНАЛНА ГРУПА от 4 отбора, като срещите са от 14:15, 15:45 и 17:15 часа.
- Ако заемем 2-ро място в ПОЛУФИНАЛНАТА ГРУПА, играем на Финал за 3/4 място от 18:00 часа.
- Ако заемем 1-во място в ПОЛУФИНАЛНАТА ГРУПА, играем на ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ от 18:00 часа.

U12 играят срещите си на същите терени от съботния ден - Sportpark Mill.

- Ако сме заели 4-то място в Събота, играем в нова група (за 17-24 място) от 9:00, 10:30 и 12:00 часа  и приключваме участието си.
- Ако сме заели 1-во място в Събота, играем в ПОЛУФИНАЛНА ГРУПА от 14:15, 15:45 и 17:15 часа.
- Ако заемем 2-ро място в ПОЛУФИНАЛНАТА ГРУПА, играем на Финал за 3/4 място от 18:00 часа.
- Ако заемем 1-во място в ПОЛУФИНАЛНАТА ГРУПА, играем на ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ от 18:00 часа.
Тук регламентът е по-сложен, ако сме се класирали на 2-ро или 3-то място в Съботната група. Можем да се класираме в ПОЛУФИНАЛНАТА ГРУПА като един от двата най-добри втори отбори, но можем да и да попаднем в най-долната група (17-24 място), ако сме сред двата най-слаби от шестте отбора, заели 3-то място в съботните групи.

При всички положения за двата дни ще се играят най-малко по шест срещи във всяка възраст с продължителност 2 полувремена х 18 минути.

Да пожелаем на всички възпитаници на Академията здраве и да събират сили и кураж за сериозните изпитания, които им предстоят!

Посочените часове са в местно време! За България (+1 час).

 

Последни новини
Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 781
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 861
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 461
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 801
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 720
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 700
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 810
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 689