Контролна среща: ESFA - SCSS 2:0

ESFA стартира с победа серията от контролни срещи с трудна победа над Спортен Клуб "Спорт Старс" (SCSS) с 2:0. Нашите момчета, водени от Краимир БУРЛА, трябваше доста да се потрудят за да надвият гостуващия тим, ръководен от Стоян АЛЕКСИЕВ.

Първият гол падна щастливо в средата на първото полувреме след статично положение, в което Ивайло ПОПОВ бе най-изобретателен и промуши топката във вратата на гоститe.

След почивката SCSS отговори с неспирни атаки и канонада от изстрели, но бяха попарени от бърза контраатака, в която Атанас КОЛЕВ със силен диагонален шут удвои преднината на домакините - 2:0.

Резултатът се запази докрая за да донесе едновременно еуфория и сълзи в очите на малките герои. От началото до края двубоят бе напрегнат и остър, вратарите спасиха над дузина опасни удара, на три пъти топката среща гредите, показани бяха и два жълти картона на Атанас КОЛЕВ (ESFA) и Виктор БОЕВ (ESFA).

За "Играч на мача" (MVP) бе избран Янислав КРЪСТАНОВ (ESFA), a след срещата и двамата наставници не спестиха добрите думи за своите възпитаници и отчетоха безспорната полза от такива срещи.

Статистка на Euro Stars FC:

СЪСТАВ: Пламен Тодоров (6) Александър ВАСИЛЕВ (6) Деян КОЗОВСКИ (7) Атанас КОЛЕВ (7) Калоян МИЛТЕНОВ (7) Явор ИВАНОВ (7) Виктор БОЕВ (7) Николай БЛАГОЕВ (7) Борислав СТОЯНОВСКИ (6) Георги СТАНИШЕВ (7) Георги КОЗОВСКИ (7) Христо ХРИСТОВ (8) Стефан Каменски (7) Симеон ПЕНЕВ (7) Ивайло ПОПОВ (7) Захари МИХАЙЛОВ (8) Алекс ЗАРЧЕВ (6) Янислав КРЪСТАНОВ (8)

ГОЛМАЙСТОРИ: Ивайло ПОПОВ (1), Атанас КОЛЕВ (1)

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Атанас КОЛЕВ, Виктор БОЕВ

ИГРАЧ НА МАЧА: Янислав КРЪСТАНОВ

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 1269
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 1210
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 780
Рекордният победен ход на ЕСФА приключи 23:59 | 20.03.2017 | прочитания 1146