Контролна среща за U9

Поредна контролна среща, този път за най-малките ЕСФА. U9 срещу "Футбол Старс", водени от Стоян Алексиев.

Срещата ще се проведе на 17 Септември, четвъртък, от 19:30 часа на "Спортна зона".

Всички състезатели, родени през 2007 и по-малки следва да са на "Спортна зона" 30 минути преди началото на срещата.

Дебют начело на тима ще направи и Ангел Тошев, който вече проведе няколко тренировъчни сесии с U8, ще води отбора в Шампионата на БФС още от този полусезон, а от 2016-а година официално ще бъде наставник на децата на ЕСФА в тази възраст.

Да пожелаем успех на най-малките "Евростарс" и на бате Ачо!

Най-малките ЕСФА всъщност ще върнат визитата на своите батковци от U13, които вчера гостуваха в приятелска среща на терена на "Футбол Старс" и се поздравиха с изразителна победа с 11:2.

Безапелационната победа бе плод на усилията на всички футболисти, като за отбелязване е първия гол на Емил Иванов (р.2006) за Академията въобще. Мартин Савов показа отново, че е в страхотна форма още преди началото на сезона и наниза 5 попадения във вратата на домакините. Веско Замфиров продължи головата си серия с две попадения, а Боян Шабов и Деян Козовски се разписаха по веднъж за внушителния резултат.

Благодарим за гостоприемството и за коректната игра на нашите приятели от "Футбол Старс", за които това бе един от първите им двубои на голям терен, формат 11 на 11.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 782
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 861
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 461
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 801
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 720
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 700
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 810
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 689