ЕСФА (U12) - Елит (U12) 2:4

В последния си мач за сезона, малките Евростарс се препънаха изненадващо в отбора на "Елит". Срещата бе мини-копие на целия пролетен полусезон в Шампионата на БФС, който започнахме добре, но завършихме минорно с четири поредни загуби, точно колкото и поредни гола получихме от "Елит" в неделния следобед.

А започнахме повече от добре - бързо, ефективно и с много настроение. Два гола на зажаднелия за футбол Здравко Костов, след асистенции на Христо Янев и Стилиян Викентиев, ни дадоха комфортна преднина от 2:0. Вече се очакваше, че ще увеличим актива и ще завършим възходящо срещата и цялата пролетна кампания, когато дойде неочакваният срив.

Не само, че заиграхме лежерно, но високомерието ни и подценяването на противника даде мигновени резултати. Червеният картон, получен от Христо Янев и оставил отбора в намален състав през втората част, допълнително изличи добрите впечатления от първите минути и закономерно бяхме наказани с четири попадения, довели до крайното 2:4.

Тепърва ще се правят анализи на целия сезон и на отделните срещи. Въпреки загубата, трябва да поздравим нашите деца за труда, който положиха през целия сезон. Грешните стъпки са неизменна част от живота на всеки, който крачи по своя път. Който не върви, той не греши, а нашите деца със сигурност вървят смело напред!

Очаква ни още по-труден сезон, за който трябва да се подготвим добре и да се възползваме максимално от опита, който трупаме във всеки мач, спечелен или загубен! Бъдещето е пред Вас, възпитаници на ЕСФА!

Благодарим на Михаил Мутафов за предоставения снимков материал.

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 809
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 885
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 479
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 818
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 736
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 718
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 827
Зимна пауза 15:13 | 06.01.2017 | прочитания 706