ЕСФА завърши победно

ЕСФА завърши победно есенния полусезон в Шампионатите на БФС благодарение на най-малките си възпитаници - отборът U9. Малчуганите показаха добър футбол и мъжество, успявайки да обърнат резултата в своя полза, след като губеха в края на първата част срещата си със София Спорт с 0:1. Въпреки, че имахме надмощие през почти целия двубой, сладката победа дойде едва три минути преди последния съдийски сигнал с попадение на Георги Занов. Преди това отново Жоро бе изравнил резултата чрез хладнокръвно реализиран наказателен удар, отсъден за игра с ръка на противников играч в наказателното поле.

По този начин абсолютните дебютанти в Първенството на БФС постигнаха втора победа в трудната кампания и дадоха ясен знак, че на пролет ще играят още по-силно и задружно. Поздравления за целия отбор и за наставниците Красимир Бурла и Ангел Тошев.

Късият полусезон при батковците от U13 им даде възможност да изиграя контролна среща през седмицата - срещу отбора на "Елит". Нашите бяха пълни господари на терена през първата част на срещата, повеждайки убедително с 5:0 след четири попадения на Христо Янев и едно на Боян Шабов. След почивката "върнахме газта", треньорът даде почивка на голяма част от титулярите за да даде възможност за изява на всички състезатели в групата, но успяхме да задържим победата, въпреки че "Елит" бяха близо до изравняването, вкарвайки четири поредни гола за крайното 5:4.

Още снимки от срещата ЕСФА U9 - София Спорт U9 2:1 във FACEBOOK

Летен график на тренировките 12:13 | 03.07.2017 | прочитания 786
Старата любов ръжда не хваща! 14:35 | 25.06.2017 | прочитания 865
Родителска среща за Деца Б (2003+) 09:25 | 30.05.2017 | прочитания 463
100-процентова успеваемост за ЕСФА 11:45 | 13.03.2017 | прочитания 805
Билети за ЛУДОГОРЕЦ - Копенхаген 17:41 | 11.02.2017 | прочитания 722
Контролна среща за Деца 2003 11:40 | 20.01.2017 | прочитания 704
ВАЖНО! Относно зимната подготовка! 06:07 | 12.01.2017 | прочитания 812