Две загуби в двете срещи през уикенда

Възпитаниците на ESFA записаха две загуби в двете си срещи през уикенда.

Локомотив София - ESFA (U12) 7:0 (3:0)
Първо в среща за Шампионата на БФС, футбол 9, формацията ни U12 срещна Локомотив София. Червено-черните заслужено победиха с цели седем гола разлика. Отново допуснахме леки голове, а резултатът можеше и да е съвсем друг, но Марти Савов нямаше ден и пропусна още през първата част три от така наречените 100-процентови положения.

ОФК Костинброд (U14) - ESFA (U14) 6:4 (3:2)
Следобед "големите" U14 гостуваха на ОФК Костинброд в контролна среща и започнаха вихрено, повеждайки с 2:0 само за десетина минути игра. Първо Виктор Александров бе безпощаден след мощен рейд отляво, после Влади Иванов технично проби и стреля през центъра. Подобно на мача с Ботев 57, последва необяснимо отпускане и още до почивката домакините направиха пълен обрат - 2:3. Така и не се отърсихме от този шок и през втотото полувреме допуснахме резултата да набъбне на 2:6. Едва тогава се събудихме и след няколко пропуска на Калоян Наков, Влади Иванов показа на двз пъти невероятни умения в пеналтерията, довели до неговия първи хет-трик за ESFA и правейки резултата далеч по-приемлив - 4:6

Следват срещи и на двете формации през седмицата. Кръгът е изтеглен заради предстоящите през уикенда избори.

Сряда, от 13:30, к-с "Царско село": ESFA (U12) - ФК Люлин (U12)
Четвъртък, 10:00, ст. "Конелиано": ESFA (U14) - Спартак Подгумер (U14)

Тъй като дните са делнични (учебни), Красимир Бурла ще ограничи списъка на футболистите, на които ще разчита в тези две срещи. Разширените състави ще бъдат обявени във Вторник.

На всички, които участват в двете срещи, ще бъде издадена официална извинителна бележка, която ще им послужи пред училищните ръководства.