Велбъжд Кюстендил - Euro Stars U11 0:3

Втора поредна победа постигнаха "малките" футболисти на ФК "Евро Старс" в първенството по Футбол 7 за деца родени 2003 г.
Възпитаниците на треньора Красимир Бурла надиграха категорично временния лидер "Велбъжд" от Кюстендил и заслужено победиха с 3:0.
След победата в миналия кръг, започнахме мача с по-голямо самочувствие и още в 4 мин. поведохме с 1:0. Мартин Савов (р.2004 ) се пребори с трима играчи на съперника и изведе страхотно Здравко Костов , който сам срещу вратаря не сгреши. Последваха нови атаки на нашите, като на два пъти се разминахме със заслужен втори гол. През цялото първо полувреме се защитавахме отлично и не допуснахме нито едно положение пред вратата на Алекс Василев. В 12 мин. вратаря на "Велбъжд" излезе несъобразено и фаулира Здравко Костов в наказателното поле. Съдията отсъди дузпа, която капитана на отбора Деян Козовски хладнокръвно реализира. При резултат 2:0 дойде и края на първата третина. Втората част започна спокойно, като двойката в защита, Борис Козарев и Алек Владимиров не допускаше изненади пред нашата врата и умело спираше всички опити за атака на противниците. В 24 мин. дойде и третия гол за ФК"Евро Старс". Вратаря на символичните домакини от "Велбъжд" не успя да изчисти добре една топка, тя попадна в краката на Деян Козовски, който без забавяне нанесе далечен удар и успя да отбележи. При резултат 3:0, до края на мача кюстендилци бяха по-активни и на два пъти, като по чудо не вкараха топката в нашата мрежа. В този ден, явно и късметът беше на наша страна. В двубоя взеха участие всички деца, като всеки един се стара и даде своя принос за хубавата победа. Браво, момчета!!!
Поздравления и за двата отбора за изключително коректната игра.